##### ##### ##### #####
#####  
#####
#####
#####
#####
#####
#####
#####
#####
##### STRONA GŁÓWNA
#####  
#####
#####
#####
#####
##### #####
##### #####

 

   ZALETY POSIADANIA SYSTEMU:

  • ochrona pojazdów na wypadek kradzieży
  • kontrola terminowości dostaw
  • kontrola przedstawicieli handlowych

.............................[zobacz więcej]

Stacje paliw Poznań
TELEWIZJA PRZYEMSŁOWA . MONITORING WIZYJNY
Szanowni Państwo, prowadzimy działalno¶ć w zakresie projektowania i montażu systemów telewizji przemysłowej. Montaż monitoringu z systemem cyfrowego zapisu pozwoli Państwu na podwyższenie poziomu bezpieczeństwa oraz da możliwo¶ć kontroli tego, co dzieje się w Państwa firmie lub domu. Telewizja przemysłowa umożliwi Państwu lokaln± b±dĽ zdaln± obserwację, a także rejestrację zdarzeń, które maj± miejsce na danym obszarze. Celem naszej firmy jest dostarczenie Państwu kompleksowych rozwi±zań w dziedzinie systemów teleinformatycznych. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi służymy Państwu doradztwem technicznym przy zakupie sprzętu oraz pomoc± techniczn± w jego montażu. Podczas spotkania z Państwem nasi specjali¶ci zaprezentuj± Państwu możliwo¶ci jakie daje cyfrowa telewizja przemysłowa oraz przedstawi± najlepsze rozwi±zania dostosowane do Państwa potrzeb. Możemy poszczycić się zespołem ludzi, którzy s± profesjonalistami w swojej dziedzinie.
Nasza firma dynamicznie się rozwija. Współpracujemy z producentami oraz firmami branży teleinformatycznej, dlatego też ¶ledz±c na bież±co rozwój technologii możemy dostosowywać się do nowych tendencji na rynku. Wiemy, iż prawidłowo i nowocze¶nie wykonany projekt jest podstaw± niezawodnego systemu zapewniaj±cego sprawn± obsługę oraz doskonał± jako¶ć.

Warto pamiętać, iż w przypadku popełnienia przestępstwa obraz zarejestrowany przez kamery staje sie niepodważalnym dowodem.

Każdy Klient jest dla nas jednakowo ważny.

Zapraszamy do współpracy!